Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Zachłanni na kase i dlatego dali sie wciagnąc w te rozgrywki. Broniarza winien osadzić trybunał stanu. Nauczycielom zabrać wynagrodzenie za strajk. Nayczyciel jest pracownikiem rządowym i nie powinien miec prawa do straju.Jak nie pasuje tu robota to pojechali na zachód,na budowy,autostrady itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mówią ,że niedaj Boże z chłopa pana  a z dziada gospodarza/.Ty łapiesz sie w te słowa.  A za nauczycieli to sie nie módl oni sami niech się modlą żeby z głupoty sie wyleczyć.  Rodzice\
Święta prawda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówią ,że niedaj Boże z chłopa pana  a z dziada gospodarza/.Ty łapiesz sie w te słowa.  A za nauczycieli to sie nie módl oni sami niech się modlą żeby z głupoty sie wyleczyć. Rodzice\
Święta prawda.
 A utobusy wróciły puste, do szkoły dotarło tylko dwoje dzieci. Jeden tata rolnik dyskutował, czy te roszczenia nauczycieli nie są za duże. Powiedziałam, że ja się cieszę, gdy pan dostaje po 500 zł na dziecko. I będę się cieszyć, jeśli dostanie pan 500 plus na każdą krowę. Ale pozwólmy także nauczycielom walczyć o podwyżkę - mówi dyrektorka wiejskiej szkoły  ***s://oko.press/ma-byc-500-zl-na-kazda-krowe-to-nie-zalujmy-nauczycielom-dyrektorka-szkoly-rozmawia-z-rolnikiem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jej mało niech zmieni sobie zawód proste jak bzykanie.Ona tepy umysł ,nie może tego zrozumieć trzeba jej podpowiedziec. Co ona może porównywac pracę rolnika,dlaczego nie została rolnikiem. Porypało sie babie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówią ,że niedaj Boże z chłopa pana  a z dziada gospodarza/.Ty łapiesz sie w te słowa.  A za nauczycieli to sie nie módl oni sami niech się modlą żeby z głupoty sie wyleczyć. Rodzice\
Święta prawda.
A   utobusy wróciły puste, do szkoły dotarło tylko dwoje dzieci. Jeden tata rolnik dyskutował, czy te roszczenia nauczycieli nie są za duże. Powiedziałam, że ja się cieszę, gdy pan dostaje po 500 zł na dziecko. I będę się cieszyć, jeśli dostanie pan 500 plus na każdą krowę. Ale pozwólmy także nauczycielom walczyć o podwyżkę - mówi dyrektorka wiejskiej szkoły     ***s://oko.press/ma-byc-500-zl-na-kazda-krowe-to-nie-zalujmy-nauczycielom-dyrektorka-szkoly-rozmawia-z-rolnikiem/
 Głupia baba nie umie słuchać ani czytać ze zrozumieniem... 500 na krowę to ma być dopłata jeden raz na rok, a ona by chciała 1000zł  podwyżki w zasadniczuch  co miesiąc... niech idzie na rolę, na gospodarkę to się dowie jak tam się pracuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tobie chyba też się porypało skad każdy nauczyciel weźmie gospodarstwo (rolę) by być rolnikirm zastanawiał/a się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt nie powinien podwyzszać opłat za śmieci,  bo to miał w ulotce wyborczej napisane, że nawet obniży koszty. Jak będzie podwyższał to wiadomo jak ludzie będą patrzeć na jego wiarygodność. Tak zachowują się kłamcy.
Twój umysł nie ogarnia wszystkiego jak powinien ale to twój problem. Jak wiesz lep[iej to startuj na wójta i  nie bedziesz kłamcą. Widać,że tylko twój umysł widzi bardzo wąsko.Tak jak ty tutaj napisałes to moga pisac tylko popaprańce.
Uważam, że obietnic wyborczych powinno się dotrzymywać i tyle w temacie. Trzeba było napisać w ulotce, że w ciągu pół roku planuję podwyżkę opłat za śmiecie i wtedy bym się nie czepiał  albo nic nie pisać o śmieciach i wtedy też nie byłoby się czego czepić. Czy wójt i rada myśli, że mieszkańcy nie zauważą wyższych rachunków i kiedyś znowu na nich zagłosują?
To była wyborcza kiełbasa
"Ale ty jadłes i mówiłes ,że jest smaczna ta kielbasa. cs ci sie porypało pod dekielkiem." Była kiełbasa wyborcza dobra na papierze, nawet cała ulotka, ale w realu będą podwyżki. Przykre:(
prawdę mówisz napewno beda podwyżki cen kiełbasy,jak ci sie wydaje za droga to jedz salceon czy paróweczki.
 Jem tylko swojskiego wyrobu, wiem tyle że moje świnie nie jadły sztucznych pasz i gmo, nie kupuje wedlin,  chyba że od znajomego jak wiem czym karmi. A ty kupuj co chcesz, co se kupisz to se zjesz, mnie to mało obchodzi. A na wójta jak podwyższy ceny śmieci to będę zły i mam do tego prawo, bo w ulotce wyborczej pisał że obniży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co się mówi, to ceny za śmiecie mają spaść w dół... tylko każdy będzie płacił  za siebie :) koniec żerowania na samotnych emerytach, tych co najmniej produkują  śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tobie chyba też się porypało skad każdy nauczyciel weźmie gospodarstwo (rolę) by być rolnikirm zastanawiał/a się
 Mogą kupić 3 średnie nauczycielskie pensje i hektar jest. Nauczyciele to wykształceni ludzie, jak się nie podoba mogą sobie zmienić pracę na lepiej płatną lub taką, która da im więcej satysfakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,w,, z godz 15,13- co do twoich nawyków zywieniowych daje ci  nawet 6. Cop do złości na wójta masz takie prawo,mozesz zgrzytać zębami /jak masz i ci nie szkoda/,możesz złowrogo warknąć odbytnicą az ognia da, nic ci to nie da. Do porownania podfam,że poprzednik obiecał zalew we flisach i co/a ja lubie sie kapać/ i co mam być zły-nie dobrze ,ze go mieszkańcy pogonili. Taką drogę krytyki wybrałes twoja brocha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tobie chyba też się porypało skad każdy nauczyciel weźmie gospodarstwo (rolę) by być rolnikirm zastanawiał/a się
 Niech każdy podłubie w domowych papierach to znajdzie kawałek pola i niech go uprawia i czerpie z niego zyski.Większośći nauczycielom /bez obrazy/ ,,słoma z butów wystaje,,maj prao wrocic na gospodarke. Ta moja opiniia nie dotyczy naszych nauczycieli z gminy/ nawet tych z kraśnika czy z okolic/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że nasz wodzu zatrudnjł córkę swego stryjka Janka
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź do niego i zapytaj jak cie to tak bardzo interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że nasz wodzu zatrudnjł córkę swego stryjka Janka
 Gdzie i na jakie stanowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tobie chyba też się porypało skad każdy nauczyciel weźmie gospodarstwo (rolę) by być rolnikirm zastanawiał/a się
Mogą kupić 3 średnie nauczycielskie pensje i hektar jest. Nauczyciele to wykształceni ludzie, jak się nie podoba mogą sobie zmienić pracę na lepiej płatną lub taką, która da im więcej satysfakcji
  "Solidaryzując się z nauczycielami oddaję swoją trzynastą emeryturę nauczycielom i zachęcam wszystkich do Solidarności. Nie może być tak , że jednym dają za nic a inni mają pracować dla idei." - napisał na Twitterze były prezydent Lech Wałęsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawska mam dla ciebie propozycje,zostań wodzem i wtedy będziesz zatrudniać każdego bo takie masz prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawska mam dla ciebie propozycje,zostań wodzem i wtedy będziesz zatrudniać każdego bo takie masz prawo.
Ciekawska pytając nie krytykuje poczynań wodza, może nie dowierza i chciała się upewnić. Nie będzie pytać bezpośrednio, bo po co mu zawracać głowę i siać zamęt tym o czym baby w stoku plotkują.  Wbrew temu, że w każdej plotce jest jakaś tam prawda, nieraz są tak wyssane z palca, że w głowie się nie mieści.  Pewnie ma i tak dużo rodziny i "bliskich" pracujących w gminie, więc po co mu kolejne pociotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby w stoku dzis nie gadają bo zimno ale przed świętami zapewne coś udumaja z zakresu kultury gminnej/GOK/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że nasz wodzu zatrudnjł córkę swego stryjka Janka
Gdzie i na jakie stanowisko?
 UG w Dzwoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawska zapytaj ,baby w stoku wiedza najlepiej,ale znając twoją operatywność w plotkach wiejskich z zakresu kultury to wiesz gdzie i kogo i kto zatrudnia bo takie ma prawo. Masz koleżanki / w budynki Ug/ które namawialaś przed wyborami do pewnych głosowań i które zagłosowaly . Była taka piosenka,,Irena ,irena  irena,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...